Loading...

مشاوره بازاریابی

مشاوره بازاریابی

چرا بازاریابی اصلی مهم است ؟

شما جای درستی را انتخاب کرده اید.

تحقیقات بازاریابی موثر، تدوین و اجرای برنامه یکپارچه بازاریابی؛ از جمله اهداف ما می باشد.

ایجاد تیم بازاریابی، تخصص مشاوران سانا می باشد.

پیاده سازی استراتژی بازاریابی، بخش مهمی از کسب و کاراست و بوجودآورنده تعامل کسب و کار با مشتریان می باشد.

برای درک این موضوع مثالی را برای شما توضیح می دهیم، کسب و کار را مانند یک سفر در نظر بگیرید و بازاریابی را لوازم ضروری آن سفر، و دقایقی به این موضوع بیاندیشید آیا بدون لوازم شخصی می توان به مسافرت رفت؟

بسیاری از اشخاص جواب مثبت می دهند و در توضیحاتشان بیان می کنند؛ اگر لوازم ضروری سفر را به همراه نداشته باشیم می توانیم در مقصد تهیه کنیم؛ بله همین طور است، اما در اینجا سوالاتی در ذهن شکل می گیرد؛

* آیا همان کیفیت را داراست ؟

خیر، ممکن است آن کیفیت را نداشته باشد و یا حتی متناسب با خواسته مورد نظر نیز نباشد، بنابراین نمی توانیم مسافرت خوبی را تجربه کنیم، اما توضیح کامل تر این که، ما اشاره کردیم لوازم ضروری در حین سفر؛ ممکن است مجبور شویم موارد ضروری را با خود نگاه داشته، در غیر این صورت دچار مشکل خواهیم شد، زیرا ممکن است هیچ دسترسی برای تهیه آن در حین سفر وجود نداشته باشد؛ بنابراین لوازم مصرفی که در حین مسافرت امکان تهیه آن وجود نداشته باشد، لوازم ضروری می باشند؛ در واقع بازاریابی برای یک کسب و کار همان لوازم ضروری می باشد که از ابتدا باید تهیه شود.

* آیا می خواهید مشتریان بیشتری را برای کسب و کار خود انتخاب کنید ؟

ما در بازاریابی سنتی که شامل درک روشنی از نام تجاری می باشد و رساننده ی مستقیم پیام به مشتریان است از لحظه ای که، شرکت به مشتری معرفی می شود تا زمانی که کاملا احاطه شود خدماتی از جمله ایجاد تیم بازاریابی، بازاریابی تلفنی، معرفی، روابط عمومی، اعتبار وغیره به شما ارائه می دهیم؛ هم چنین در بازاریابی اینترنتی خدماتی از قبیل، بهینه سازی محتوا و رسانه های اجتماعی، مدیریت کمپین های تبلیغات اینترنتی، ایجاد مطبوعات و بازاریابی ایمیلی و غیره ارائه می دهیم.

به ما اجازه دهید روند بازاریابی اینترنتی را برای شما پیاده سازی کرده و به شما نشان دهیم چگونه بازاریابی اینترنتی به شما کمک بسیار زیادی می کند، با توجه به تحقیقات انجام شده در حدود 86 درصد از مصرف کنندگان با نگاه کردن به سایت و جستجو از طریق اینترنت جذب می شوند و اگر شما خواهان دریافت مشتریان بالقوه برای کسب و کار خود هستید، ما در کنار شما هستیم...

تیم مشاوران سانا معتقد هستند که توسعه وب سایت باید انجام شود که بتواند همه تلاش های بازاریابی را به صورت آنلاین نشان دهد، برای قرار دادن شما در وب سایت های بهتر لازمه ی کار این است، با حداقل جستجو کسب و کار شما نمایان شود و در برداشت اول و از لحاظ بصری باید بسیار جذاب بوده و بتواند از لحاظ زیبایی مخاطب را جذب کند، بهینه سازی صفحات وب سایت از مراحل بسیار مهم در تبلیغات می باشد که بتواند بازدید کنندگان را تبدیل به مشتری کند؛ باید بدانید که بازاریابی اینترنتی بسیار فراتر از یک وب سایت است، یک کمپین بازاریابی اینترنتی موفق و متخصص که با استراتژِی و ارزیابی های درستی در اجرا قدم برمیدارد؛  در جذب مشتریان بسیار موثر است. مشاوره بازاریابی اینترنتی در ایجاد حس وفاداری در مشتریان، اعتماد و آگاهی از نام تجاری بسیار موثر است؛ برای افزایش وفاداری در مشتریان می توانید خدماتی را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهید، با یک هدیه کوچک،  شما یک گام به مشتری نزدیک تر خواهید شد.

سانا مراحل مهم بازاریابی را که شامل موارد زیر می باشد در مورد کسب و کار شما بررسی می کند؛

* ارائه مجموعه هایی از خدمات بازاریابی استراتژیک

* توسعه یک استراتژی رقابتی منحصر به فرد برای هر کدام از شما

* پیاده روی با شما از طریق فرآیند بازاریابی 

قدم به قدم بازاریابی با شما

گوش دادن به شما

ما با گوش دادن به شما و نیازهای شما، اهداف و رویاهای شما را برای کسب و کار شناسایی کرده و شروع می کنیم، بسیار تمایل به درخواست تعداد زیادی سوال از سوی شما و جواب دادن از طرف خودمان هستیم؛ زیرا هدف ما این است که درک درستی از شما و آنچه که می خواهید در کسب و کارتان به آن تبدیل شوید، داشته باشیم. ما هم چنین به قلب کسب و کار شما نفوذ کرده و رابطه عمیق بنیادی با آن پیدا می کنیم، روند فعلی را شناسایی و نیازهای مصرف کننده را گوش می دهیم، ما سعی می کنیم درقلب کسب و کار شما قرار داشته باشیم؛هدف ما این است که راه درست را به شما معرفی کرده و با تاثیر بر روی احساس کسب و کار شما، صدای خود را به مخاطب برسانیم.

سفارشی کردن استراتژی خود

پس از گوش دادن به نیازهای شما، صدای اهداف خود را شنیده و با شما در میان می گذاریم، تجسم رویاهای خود را که در ذهن ما ترکیبی از مواد تشکیل دهنده بازاریابی است؛ به شما نشان می دهیم و یک برنامه منظم استراتژی را برای شما در نظر می گیریم، که تنها برای صنعت شما مناسب باشد و این نقطه همان جایی است که فرآیند بازاریابی استراتژیک ما شکل میگیرد، و به نتایج مطلوبی می رسد.

کسب و کار خود را به ما بگویید

ما خلاقانه با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنیم و برای قانع کردن آنها از تمامی تخصص خود استفاده می کنیم، از فرآیند طراحی لذت می بریم و هیجان زده هستیم؛ برای دیدن، شنیدن و لمس دارایی های کسب و کار شما از ابتدا تجسم ایده آلی خواهیم داشت؛ ما مشتاقانه منتظر درخواست دوستی از سوی شما هستیم تا بتوانیم اقتدار در صنعت خود، از طریق بازاریابی استراتژیک را شاهد باشیم. با برخی کارها از جمله مشاوره، ایجاد و بهبود یک وب سایت، لوگوی جدید، چاپ و تبلیغات آنلاین و غیره.

ما با فرآیند بازاریابی برای هدایت و تشویق شما تلاش می کنیم و در طول مسیر تا پایان راه، شما را ترک نخواهیم کرد. یکی از رموز موفقیت ما، تجزیه و تحلیل و تنظیم کسب و کار در تمامی مراحل کسب و کار می باشد؛ ما نه فقط در پایان یک کمپین تبلیغاتی و یا یک دوره از زمانی خاص، بلکه در سراسر فرآیند ارزیابی در حال کار، کنار شما خواهیم بود و زمانی که نیاز به بهینه سازی و تنظیمات خاصی باشد ما وارد مرحله های بعدی می شویم.

شعار ما در این قسمت این است که رها کردن نادرست و نگه داشتن بهتر است.استراتژی بازاریابی، تداوم و بهینه سازی مداوم می باشد؛ ارزیابی و اجرا بخشی از فرآیند است؛ بنابراین ما تمامی نکات لازم و ضروری را در تمام طول مسیر کسب و کار حفظ می کنیم.

زندگی گردن با کسب و کار

رسالت ما کمک به شما برای زندگی بهتر است، ما می توانیم به شما کمک کنیم که خود را در تمامی مکان های مناسب، با استفاده از بهترین کانال های موجود معرفی کنید و در نهایت به شما برای رشد و تبدیل شدن به یک کسب و کار بزرگ کمک خواهیم کرد.

آموزش کارمندان

مطمئن باشید، یک کارمند با جایگاه اشتباه اثرات مخربی بر روی تصمیمات شرکت خواهد گذاشت.فرهنگ درونی شرکت کمک می کند که در آن صاحبان و کارکنان رشد کنند و ما این رویا را تحقق می بخشیم. اصل مهمی که در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد، سازماندهی تشکیلات کسب و کار و کارکنان می باشد، زیرا کارمندان قلب و مغز کسب و کار هستند.نام برند شما و تلاش برای بهبود فرهنگ شرکت، شامل دیدگاه کارکنان از زوایای خارجی شرکت و مفید است؛ ما می توانیم به شما در جهت ارتقای فرهنگ درونی شرکت کمک کنیم، که بتواند اثرات مطلوبی در روند بازاریابی و کسب و کار شما داشته باشد نه فقط دیدگاه خارجی.